Mačevalački klub Dubrava

Mačevalački klub „Dubrava“ osnovan je 2017. godine kako bi mladim sportašima i sportašicama zainteresiranim za mačevanje omogućio kvalitetan program putem kojega bi oni razvijali svoje vještine. Osnutkom kluba, želimo promovirati i popularizirati mačevanje među mladima koji su zainteresirani za treniranje ovog sporta, što bi u konačnici doprinijelo jačanju Zagreba i Hrvatske na internacionalnoj mačevalačkoj sceni.

Naša je misija ponuditi ozbiljan program mačevanja koji će iznjedriti prave sportaše!

Naša je vizija potaknuti mlade sportaše da se odluče baš za mačevanje kako bi razvili agilno tijelo i okretan um!

Naš je cilj popularizirati mačevanje kao sport i pomoći mladim sportašima u ostvarivanju vrhunskih rezultata na nacionalnoj i međunarodnoj razini!

Trener

Filip Škeljo

Filip Škeljo profesor je kineziologije i kondicijski trener. Mačevanjem se bavi 26 godina, a hrvatski reprezentativac je bio 9 godina. Licencirani je trener mačevanja i profesionalni trener već 7 godina te ima iskustva u treniranju mačevaoca svih uzrasta. Također, prisustvovao je na brojnim europskim i svjetskim natjecanjima.

MJESTO GDJE SE STVARAJU POBJEDNICI.

UPISI ZA DJECU OD 3.9.
Utorkom, srijedom i četvrtkom 18:00 -19:30
Ulica Hrvatskog proljeća 26, Zagreb
www.mk-dubrava.hr